KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13051017
nr 1305 1017
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färgetsningar, 4 st, Signerad. Motivet: 10x14 & 27x20 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:06:14
300 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist
nr 1305 1017
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 3 februari 2020 |
Nils G Stenqvist